c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
Verslo kelionės

Tarptautinė paroda „Žalioji savaitė‘18“ Berlyne

PROGRAMA

International Green Week Berlin 2018 - tai tarptautinė maisto, žemės ūkio ir sodininkystės paroda, vykstanti kasmet nuo 1926 metų. Daugiau nei 25-šiose parodų salėse susitinka daugiau nei 1 500 nacionalinių ir tarptautinių dalyvių, pristatančių maisto produktus, sodininkystės reikmenis bei žuvininkystės ir gyvulininkystės rinkos sektorius. Pagrindiniai parodos sektoriai:  maisto produktai ir gėrimai, mėsos gaminiai, grūdiniai produktai, žemės ūkio technika, sodininkystės reikmenys, medžioklės ir žvejybos reikmenys, žuvininkystė, gyvulininkystės ūkiams skirti įrengimai.

1 DIENA

 Ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, susipažįstant su kaimyninės šalies istorija ir kultūra. Nakvynė viešbutyje Lenkijos – Vokietijos pasienyje.

2 DIENA

Pusryčiai. Vykstame į Berlyną. Dalyvaujame kasmetinės tarptautinės Žaliosios savaitės renginiuose*, lankome aktualias ekspozicijas (http://www.gruenewoche.de/). Vakarinė ekskursija Berlyno centre: Aleksandro aikštė, Šv. Marijos bažnyčia, Berlyno katedra, Brandenburgo vartai. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA

Pusryčiai. Pusę dienos dalyvaujame Žaliosios savaitės parodoje ir renginiuose. Po pietų vykstame į Frydricho Didžiojo miestą - Potsdamą. Ekskursija į didingus valdovų vasaros rezidencijos San Susi rūmus* ir parką. Apsilankysime viename iš rūmų pastatų, pasivaikščiosime Olandų kvartale bei apžiūrėsime Cecilienhofo rūmus, kuriuose vyko Potsdamo konferencija. Tęsiame kelionę link Lenkijos. Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją su trumpais sustojimais poilsiui ir pietums. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Kelionė patogiu autobusu (kuro, kelių mokesčiai), 3 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais, kelionės vadovo – gido paslaugos, kelionės dokumentų tvarkymas, ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Kelionės draudimas; *- mokamų objektų lankymas (~ 40 eur/ asm.)

Dėl kelionės kreiptis: vaidaŠis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.eu; tel.nr.: +370 68405053 

DATOS IR KAINOS

 

ŽEMĖLAPIS