c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
Verslo kelionės

Tarptautinė atsinaujinančios energijos paroda Budapešte RENEO 2017

 

          

1 diena.

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją, susipažįstant su šių šalių kultūra ir istorija. Nakvynė viešbutyje.

2 diena.

Pusryčiai. Pasiekiame Vengriją. Vykstame į Estergomą, prie Dunojaus upės įsikūrusį miestą, kuris X-XIII a. buvo Vengrijos sostinė. Aplankysime Estergomo baziliką – didžiausią Vengrijoje katalikų bažnyčią. Iš Estergomo vaizdinga Dunojaus pakrante važiuosime į Višegradą, kur ant kalvos stūkso XIII a. statyta Višegrado tvirtovė*, o papėdėje išlikę karalių rūmų griuvėsiai. Porą šimtmečių buvusi Vengrijos karalių rezidencija ir brangenybių saugykla, tvirtovė buvo užimta Osmanų imperijos ir stipriai suniokota. Iš čia  atsiveria nuostabus vaizdas į Dunojaus vingį. Vykstame į Budapeštą.  Budapeštas – viena iš ypatingesnių Europos sostinių. Šią Vengrijos sostinę į dvi dalis dalija didinga Dunojaus upė. Padalytas miestas susideda iš Budos bei Pešto Vaikščiojant po Budapešto senamiesčio gatveles aplink matosi itin gražios ir spalvingos bažnyčios, daugybė senovinių paminklų, jaukios lauko kavinukės bei žinoma, didingasis Vengrijos Parlamento pastatas. Būtent juos, visu grožiu buvo galima pamatyti užlipus daugybe laiptukų ant kalvos, esančios netoliese dar vieno šio miesto perlo – Žvejų bastiono. Ekskursijos metu apžiūrėsime: Budos pilies ansamblį, Karalių rūmus ir Dievo Motinos bažnyčią, kurioje vykdavo Vengrijos karalių karūnavimo ir vedybų ceremonijos, Gelerto kalną, nuo kurio atsiveria nuostabus panoraminis vaizdas į miestą. Šv. Stepono katedrą, vieną didžiausių ir įspūdingiausių Vengrijos bažnyčių, Operos ir baleto teatrą, Didvyrių aikštę, Vaidahuniado pilį ir Varošligeto parką. Siūloma romantiška pramoga – pasiplaukiojimas Dunojumi*, kurio metu pasigrožėsite vakarėjančio Budapešto panorama. Nakvynė viešbutyje.

3 diena.

Pusryčiai. Dalyvausime tarptautinėje atsinaujinančios energetikos ir inžinerijos parodoje RENEO 2017* (http://reneo.hu/en). Šiemet oficialiai patvirtintos parodos temos: atsinaujinanti / alternatyvioji energija, šildymo ir vėsinimo technologijos, ventiliacinės, valymo, vandens pumpavimo technologijos.  Pavakare išvykstame Slovakijos link. Nakvynė viešbutyje.

4 diena.

Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją, su trumpais sustojimais poilsiui. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

 

Kelionės kaina: TIK 179 eur/ asm.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • kelionė turistinės klasės autobusu;
  • 3 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais;
  • kelionės vadovo - gido paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota: 

  • Mokamiems objektams * (apie 20 eur.);
  • Bilieto į parodą kaina – nuo 10 eur;
  • Medicininių išlaidų draudimas apie 3,60 eur/asm.

 

  Dėl kelionės kreiptis: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.; tel.nr.: +370 687 77944; +370 615 35083