c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
Vienos dienos išvykos

Žemaitijos Nacionalinis parkas

Anksti ryte pajudame į Žemaitiją, link Plungės. Pasiekę Nacionalinio parko teritoriją, pirmiausiai užsukame į garsiąją Žemaičių Kalvariją. 19 Kryžiaus kelio koplytėlių pripažintos urbanistikos paminklu. Miestelį puošia Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo mažoji bazilika. Čia taip pat veikia ir garsiausio šio krašto poeto V. Mačernio muziejus, ekspozicijoje demonstruojamos poezijos knygos, nuotraukos, dokumentai bei asmeniniai poeto daiktai.
Toliau vykstame į Šaltojo karo muziejų, įsikūrusį Plokštinės požeminėje raketų bazėje. Tai viena iš pirmųjų Sovietų Sąjungoje įrengta požeminė branduolinių raketų paleidimo aikštelė. Pabūvosime šachtos labirintuose, apžiūrėsime 27 metrų gylio raketos paleidimo šachtą ir įvairius ginkluotės rūšių pavyzdžius, susipažinsime su Sovietinės armijos atributika. Sužinosime apie buvusius visiškai slaptus sovietinės branduolinės ginkluotės organizavimo ir veikimo principus.
Žinoma, aplankysime ir Platelius – laikomus vienu gražiausių ir garsiausią praeitį turėjusių Žemaitijos miestelių. Miestelis įsikūręs vakarinėje Platelių ežero pakrantėje, apsilankiusiuosius stebina gamtos grožiu. Čia tebestovi Šv. Petro ir Povilo bažnyčia – viena seniausių Lietuvos medinių sakralinių pastatų pavyzdžių. Būtinai aplankysime ir Platelių dvaro sodybą bei parką. Išlikę dvaro pastatai mena šalies praeitį ir yra pripažinti ir saugomi kaip kultūros vertybė. Šalia ošiantis parkas, daugiausiai suformuotas iš vietinės kilmės medžių, glaudžia ir keletą įstabių gamtos paminklų: storiausias Lietuvos uosis, vadinamas Raganos uosiu (7,2 m. apimties) ir Platelių liepa (5,4 m. Apimties). Nuo Platelių ežero apžvalgos aikštelės pasigrožėsime apylinkėmis.
Vakare kelionė namo.

Kaina skaičiuojama priklausomai nuo keliaujančiųjų skaičiaus. Dėl kainos pasiūlymo kreipkitės į mūsų  konsultantus > >

Išvykimai iš visų Lietuvos miestų ir vietovių.

Į kelionės kainą įskaičiuota:                                                                                                   

  • Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;                                                                                                         
  • Kelionės vadovo - gido   paslaugos;                                                                                                                         
  • Ekskursinė programa.                                                                                                 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Mokami objektai;
  • Asmeninės išlaidos. 

Pastabos: