c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
Dviejų dienų kelionės

1 DIENA 
Anksti ryte išvykstame link Šilutės krašto. Čia pirmiausia aplankome Šilutės muziejų, kuriame eksponuojamas kultūrinis ir istorinis, žvejybinis ir kulinarinis paveldas. Dalyvaudami iš anksto pasirinktoje edukacinėje programoje turėsime puikią progą iš arčiau susipažinti su senųjų lietuvininkų gyvenimu. Keliautojus tikrai sudomins gastronominė programa „Lietuvininkų kulinarinis paveldas“. Sužinosime kokie patiekalai buvo populiariausi, susipažinsime su vofelių (vaflių) kepimo technika, galiausiai pasigardžiuosime šišioniškių kafija (kava), tija (arbata) ir vofeliais. Tiems , kuriuos  labiau domina papročiai ir krašto išskirtinumas ,  vertybės ,  senoviniai burtai – programa Kaip senieji lietuvininkai gyveno“.
Visai netoliese ir  Kintai, čia lankomės Vydūno kultūros centre, kuriame galima iš arčiau susipažinti  su senovės amatais ir rankdarbiais, retesnės  ir edukacinės programos – išskirtinių vėtrungių dailinimas, unikalus emalio menas, suvenyrų, sagų gamyba, paveikslų tapyba. Kiti galbūt  pageidaus susipažinti su Mažosios Lietuvos švietėjo, rašytojo Vydūno rašyba. Naudodamiesi plunksna galima galėsite  rašyti filosofo citatas ir taip pasigaminti originalius knygos skirtukus.
Toliau kelias veda link  Nemuno deltos,  su daugybe salų ir senuoju Rusnės miesteliu, kuris laikomas seniausiu Lietuvos kurortu, kur vienintelis kelias patektį į salą - tiltas per Atmatos upę. Šį kraštovaizdį kuriantis vanduo - tai įvairiapusis susipynusių upių, ežero – lagūnos Krokų lankos ir daugybės kitų mažesnių ežerų žaidimas. Šalia yra dar ir senų upių vagų, pelkių ir liūnų. Vaizdingame Nemuno deltos regioniniame parke esantis Mingės (Minijos) kaimelis unikalus ir tuo, kad upė, burianti žvejus, čia atstoja gatvę, tačiau jos taip lengvai nepereisi - tilto nėra. Vietiniai gyventojai į kitą krantą iriasi valtelėmis ar persikelia vandens dviračiais. Ir dėl šios priežasties, ir dėl gražaus gamtovaizdžio šį kaimą vietiniai vadina mažąja Lietuvos Venecija. Nakvynė sodyboje.

2 DIENA
Ryte vykstame į Ventės ragą - tikrą rojaus kampelį gamtos mylėtojams,  būtent čia driekiasi Baltijos jūros paukščių migracijos kelias. Aplankome neseniai rekonstruotą ir dar didesniems paukščių srautams pritaikytą žiedavimo stotį, apžiūrime Ornitologijos muziejuje įkurtą paukščių migracijos ekspoziciją. 
Geležiniais laiptais, išdailintais ketaus ornamentais, įkopsime į jau šimtą metų veikiantį Švyturį.
Vyno mėgėjams bus įdomu apsilankyti  pirmajame Lietuvoje šeimos vyno ūkyje.  Tautinio paveldo statusas suteiktas visiems vyndario Česlovo gaminamiems vynams: juodųjų serbentų, aronijų, aviečių, obuolių ir svarainių. Šiame ūkyje taip pat rengiamos vynų degustacijos, kurias veda pati vyno ūkio šeimininkė Tatjana. 
Po degustacijos  vykstame į Švėkšną pasigrožėti  miestelio puošmena: gotikinio stiliaus raudonų plytų bažnyčia. Senasis Švėkšnos dvaro sodybos kompleksas  turi nenuginčijamą architektūrinę, istorinę, urbanistinę, kultūrinę vertę, traukia visų akį. Pasivaikščiosime po šalia įkurtą  vieną iš gražiausių ir geriausiai tvarkomų Žemaitijos parkų. Vakare pasiekiame namus.

Kaina skaičiuojama priklausomai nuo keliaujančiųjų skaičiaus.
Dėl kainos pasiūlymo kreipkitės į mūsų
  konsultantus > >

Išvykimai iš visų Lietuvos miestų ir vietovių.

Į kelionės kainą įskaičiuota:                                                                                      

  • Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;   
  • 1 nakvynė sodyboje;                                                                                                     
  • Kelionės vadovo - gido   paslaugos;                                                                                                                         
  • Ekskursinė programa.                                                                                                 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Mokami objektai;
  • Edukacinės programos ir degustacija;
  • Asmeninės išlaidos. 

Pastabos: