c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
Šventinės išvykos

Ryte pajudame link Kauno. Pirmiausia užsukame į Lietuvos aviacijos muziejų – vienintelį tokio pobūdžio muziejų šalyje. Susipažinsime ne tik su Lietuvos aviacijos istorija, pamatysime orlaivius bet ir priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos techniką. Ekspozicijoje yra apie 20 tūkst. eksponatų, kurie išdėstyti 2 ha ekspozicijoje. Ir patys galėsime įsitraukti į aviacijos pasaulį. Muziejuje galėsime netradiciniu būdu įsijausti į šventinę dvasią. Susitiksime su Kalėdų Seneliu, kuris įrodys, kad gali vadelioti ne tik roges, bet ir meistriškai pilotuoti lėktuvą. Kalėdų senelis atskraidina pilną maišą dovanų, išdalinęs jas supažindina mažuosius lankytojus su ekpoziciją, papasakoja daug įdomių istorijų apie svarbiausius Lietuvos lakūnus. Pasėdėsime tikroje lėktuvo kabinoje, puošime Kalėdų eglutę pačių išlankstytais lėktuvėliais. Žinoma, mažieji parašo laiškus kitų metų kalėdų seneliui su savo troškimais ir šie helio balionų paštu nusiunčiami tiesiai į Laplandiją. Išsiuntę laiškus, sėdame prie Kalėdinės arbatėlės stalo, išbandome savo žinias specialioje viktorinoje, o vėliau ir sugebėjimus skrydžių imituokluose. Galiausiai išlydime Kalėdų Senelį į namus.

Toliau judame į Kauno centrą, pasivaikščiosime šventiškai papuošta Laisvės alėja - pagrindine miesto gatve. Pasigrožėsime senamiesčiu bei kaip jau įprasta Kaunui - netradicine Rotušės aikštės Kalėdų eglute. Jau tapo tradicija, jog Kauno miesto eglutė išsiskiria iš kitų eglučių savo orginalumu bei inovatyvumu, tad įvertinsime kaip šiais metais miesto menininkai nusprendė nustebinti kauniečius ir miesto svečius. Be to apsilankysime Istorinėje Lietuvos Respublikos prezidentūroje. Dabar čia veikia muziejus, o prezidentūros sodelis visuomet atviras lankytojams. Muziejuje galėsime apžiūrėti Prezidento darbo kambarį, audiencijų salę, budinčiojo karininko kabinetą, išvysti autentiškus įspūdingais medžio drožiniais puoštus laiptus, paauksuotus veidrodžius. Vykdoma parodinė veikla, siekiant supažindinti lankytojus su svarbiais Lietuvos istoriniais ir meno kūriniais, atspindinčiais valstybingumo raidą.
Užsuksime į Velnių muziejų. Tai vienintelis tokio pobūdžio muziejus pasaulyje, jo eksponatai pradėti rinkti daugiau nei prieš šimtą metų. Pamatysime ir susipažinsime su velniūkščiais ne tik iš Lietuvos, bet ir iš viso pasaulio. Dauguma eksponatų yra meno kūriniai, tačiau kai kurie yra kasdieniai namų apyvokos daiktai: riešutų spaustukai, žarstekliai, peleninės.
Vakare, kupini naujų žinių ir įspūdžių, traukiame namo.

Kaina skaičiuojama priklausomai nuo keliaujančiųjų skaičiaus. Dėl kainos pasiūlymo kreipkitės į mūsų  konsultantus > >

Išvykimai iš visų Lietuvos miestų ir vietovių.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Kelionė patogiu autobusu; 
  • Kelionės vadovo - gido paslaugos; 
  • Ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Mokami objektai;
  • Asmeninės išlaidos.

Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Daugiau šioje kategorijoje: Kalėdos Kernavėje »