c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
Šventinės išvykos

Ryte pajudame į Kernavę. Kaip spėjama, pirmąją istorinės Lietuvos sostinę. Nors visoje Lietuvoje gausu piliakalnių, ši vieta išsiskiria jų gausa vienoje vietoje. Apsilankysime itin moderniame Kernavės archeologinės vietovės muziejuje. Trumpam nusikelsime į praeitį ir sužinosime, kaip keitėsi vietovė nuo ledynų pasitraukimo iki miesto sudeginimo viduramžiais. Ekspozicijoje naudojamos naujosios technologijos palengvina lankytojų vaizduotės dalią ir padeda įsijausti ir lyg susitapatinti su protėvių gyvenimu. 

Susipažinę su praeitimi traukiame į vieną svarbiausią apylinkių kultūros tašką: Henriko Orakausko skulptūros studiją – galeriją „Šulinys“. Čia nuolat veikia menininko darbų paroda, eksponuojamos medžio, marmuro, metalo skulptūros, piešiniai, didelių objektų nuotraukos, apdovanojimai ir kita. Taip pat galime pasigrožėti meniškais akcentais papuošta sodyba. Susipažinsime su skulptūros istorija bei medžiagomis, menininkas pakvies į edukacinį užsiėmimą „Aprenk savo angelą“. Dalyviai iš anksto pasiruošę/atsivežę sau svarbius angeliukus, dirbtuvėse su menininko pagalba galės juos padabinti naujais šventiniais rūbeliais.
Vėliau trauksime pasimokyti tradicinių Kalėdinių kūčiukų receptų ir gamybos būdų. Kūčiukai, neatskiriama Kūčių vakaro tradicija, todėl šis užsiėmimas ne tik smagus, bet ir naudingas, juk be galo malonu, kai prieš didžiąsias metų šventes namus užtvindo katik iškeptų kūčiukų kvapai. Na o jeigu, jau mokate kepti kūčiukus, šeimininkė pademonstruos kaip kepami ir dekoruojami Kalėdiniai meduoliai ir žinoma patys galėsite išbandyti šį amatą. Kol lauksime kepančių mūsų pačių gamintų gardumynų, prisėsime prie vaišių stalo, pasišnekėsime apie Kalėdines tradicijas.
Vakarop, kupini naujų potyrių bei teigiamų emicijų, keliaujame namo.

 

Kaina skaičiuojama priklausomai nuo keliaujančiųjų skaičiaus. Dėl kainos pasiūlymo kreipkitės į mūsų  konsultantus > >

Išvykimai iš visų Lietuvos miestų ir vietovių.

Į kelionės kainą įskaičiuota:                                                                                       

  • Kelionė patogiu autobusu;                                                                                                    
  • Kelionės vadovo - gido   paslaugos;                                                                                                                         
  • Ekskursinė programa.                                                                                                 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Mokami objektai;
  • Asmeninės išlaidos. 

Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis.