c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
5 ir daugiau dienų kelionės

Kerinti Šiaurės Italijos gamta + DOVANA 2 vakarienės Italijoje (7 dienos)

 

KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA. 
Ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją (~ 1080 km). Nakvynė Čekijoje.

2 DIENA. 
Pusryčiai. Keliausime per Bavariją, vyksime prie Königssee, arba Karališkojo ežero, kuris yra aukščiausiai virš jūros lygio (600 m) esantis Vokietijos ežeras, paplaukiosime ežeru ir pasiklausyti nerealių gamtos garsų bei "trimitininko atliekamu melodijų ant ežero", aplankyti šv.Bartolomejaus bažnytėlę ežero saloje, kur tvyro nenusakoma ramybė!!!! Kelionė link nakvynės vietos prie Bolzano.
Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA. 
Pusryčiai. Vykstate didžiausio Italijoje Gardos ežero link. Aplankote netoli Gardos ežero krentantį Varone krioklys , kuris yra vandens erozijos padarinys. Milžinišku greičiu iš 100 m aukščio krentančio vandens purslai maloniai gaivina karštą vasaros dieną. Aplankysite miestelius Limone sul Garda ir Malcesine.
Limonel sul Garda miestelio pavadinimas susijęs su citrinų derliumu, tačiau manoma, kad jis įgavo tokį pavadinimą ne dėl pačių vaisių, o dėl specialių namelių limonaia, kurie buvo skirti apsaugoti citrinmedžius nuo žiemos šalčių. Kurortas traukia poilsiautojus ne tik dėl įdomaus pavadinimo, bet ir dėl gerų viešbučių, įvairiausių renginių, mugių bei turgelių, dailios pakrantės bei švaraus oro. 1979 m. mokslininkai atrado, kad Limone sul Gardos gyventojų krauje yra specialaus lipoproteinų paviršiaus baltymo. Manoma, kad būtent dėl šios priežasties daugelis šio miestelio gyventojų yra ilgaamžiai.
Malcesine įsikūręs Baldo kalno, kuris yra aukščiausias šalia Gardos ežero, papėdėje. Pakilus į kalną, kurio aukštis siekia šiek tiek daugiau nei 2200 m, galima pasigrožėti ežero panorama: kalnų viršūnėmis bei šlaitais, kuriuose ganosi avių bandos bei grakščios lamos, aplink ežerą įsikūrusiais miesteliais bei kaimeliais ir nuostabiu oru, kuris sudaro palankias sąlygas subręsti citrinų, vynuogių bei alyvuogių derliui. Pasikėlimas in Montebaldo. Po įspūdžių pilnos dienos Jūsų laukia "Eura travel" organizatoriaus DOVANA - itališka vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA. 
Pusryčiai. Keliaujame į Veroną. Ekskursija po turtingiausią šiaurės Italijos miestą pradedate aplankydami istorinį miesto centrą, spalvingą turgaus aikštę – Piazza delle Erbe, Sinjorijos aikštę su elegantiška Dantės statula, impozantiškais fasado raižiniais išpuoštą *Katedrą, minias turistų pritraukiantį Džuljetos namą, Romos Koliziejui dydžiu nedaug tenusileidžiantį, puikiai išsilaikiusį romėnų *amfiteatrą, kuriame tilpdavo beveik visi Romos laikų Veronos gyventojai.
Sirmionė. Vaizdingu pakrantės keliu, įrėmintu Alpių kalnų ir ežero vandenų, vykstate į Gardos ežero pusiasalyje įsikūrusį Sirmionės kurortą, kurio pasididžiavimas - žavus senamiestis, galinga viduramžių *Rocca Scaligera pilis, *garsaus romėnų poeto Catulo vilos griuvėsiai - muziejus. Esant galimybei, siūlome maudynes siera prisotintame vandenyje. Po ypatingos įspūdžių pilnos dienos Jūsų laukia "Eura travel" DOVANA - itališka vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

5 DIENA.
Pusryčiai. Dolomitiniu Alpių panoraminis kelias su sustojimais, pasikėlimais į kalnus ir pasivaikščiojimas Dolomitinėse Alpėse. Nakvynė viešbutyje.

6 DIENA.
Pusryčiai. Kelionė per Italiją, Austriją. Sustojimas kurortiniame mieste Baden. Terminiai baseinai*. Pasivaikščiojimas po kurortą. Nakvynė viešbutyje pakeliui.

7 DIENA. 
Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Grįžimas į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Kelionė turistinės klasės autobusu;
  • 6 nakvynės 2*- 3*viešbučiuose arba pensionuose su pusryčiais ;
  • Kelionės vadovo paslaugos;
  • Ekskursinė programos rengimas;
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas.
  • Eura Travel DOVANA - 2 vakarienės

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Bilietai į mokamus objektus. 
  • Plaukimas laivu ~ 16 eur asmeniui.
  • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu asmenims iki 65 m. – 7 Eur.

Pastabos

Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Konsultacija: +370 68405053  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.