c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
3 -4 dienų kelionės

Vokietijos sostinė Berlynas – pilių ir sodų sostinė Potsdamas (3 d.)

1 DIENA. Išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Užsuksime į Varšuvą, pažintis su miesto senamiesčiu, įtrauktu į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą: Karalių pilis* ir aikštė, Karaliaus Zigmanto III kolona - pirmasis paminklas pasauliečiui Lenkijoje, Šv. Jono katedra - gotikinio stiliaus bažnyčia, svarbiausių Lenkijos istorijos įvykių liudininkė, kurios požemiuose ilsisi žymiausių lenkų palaikai, senamiesčio Turgaus aikštė ir paminklas Varšuvos simboliui - Undinei, Barbakano gynybinės sienos. Pereisime Karališkuoju keliu iki pat Šv. Kryžiaus bažnyčios, kur palaidota F.Šopeno širdis.) Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje šalia Vokietijos sienos.

2 DIENA. Pusryčiai, vykstame į Vokietijos miestą – Potsdamą, Vokietijos imperatorių poilsio rezidenciją - San Susi rūmus. Imperatorius Frydrichas II norėjo pailsėti po karų rūmų tyloje, todėl ir parinko kompleksui pavadinimą „San Susi“*, reiškiantį „be rūpesčių“. Rūmų sode buvo įrengta skulptūrų galerija, barokinis parkas su tvenkiniais, gėlynais, daugybe paviljonų ir keturiais barokinio stiliaus rūmais – XVIII a. architektūros ir sodininkystės meno perlas, kuriame susijungia ir senovės Romos, ir prancūziškojo rokoko stiliaus bruožai. 1990-aisiais San Susi rūmai ir parkas paskelbti Unesco saugomu pasaulio paveldo objektu.
Vėliau ekskursija po Berlyną. Vokietijos sostinė - ypatingas miestas, kurio pažinimą geriausiai pradėti nuo Branderburgo vartų - Vokietijos simbolio, menančio jos didingą praeitį. Iš čia, pro Parizer Platz aikštę, eina kelias į Unter-den-Linden alėją, šis nuostabus neoklasicistinės architektūros paminklas 18-19a. buvo laikomas žymiausiu Prūsijos imperializmo pavyzdžiu. Perėjus Rūmų tiltą, prieš Jūsų akis atsivers vaizdas į Aleksandro aikštę, kur iškyla televizijos bokštas ir trykšta "Neptūno" fontanas. Pagrindiniu ir bene vieninteliu aikštės paminklu yra Ericho Džono laikrodis - „Pasaulio laikas". Aplankome didžiausią miesto parką Tiergarteną, kur kaip Feniksas iš pelenų prisikėlęs dar vienas sostinės simbolis – Reichstagas. Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
•Kelionė patogiu autobusu;
•Kelionės vadovo - gido paslaugos;
•Ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
•Mokami objektai apie 25 eur;
•Sveikatos draudimas kelionės metu
•Asmeninės išlaidos.

Konsultacija: el.paštu: vaidaŠis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. arba telefonu: +370 615 35083