c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
1 - 2 dienų kelionės

"Meilė ir tautinis "rokenrolas" Varšuvoje" (2d.)

 

 

 

Lietuvos ir Lenkijos istorija yra kaip dvi sudužusios širdys – kartu sudėtinga, bet ir gyventi viena be kitos negali. Lietuva davė Lenkijai geriausius savo valdovus, o šie menantys savo itališkąsias istorijos ištakas, galvojo save esant ne tik puikiais valdovais, bet ir meilės žinovais. Daugelio jų istorijos vertos gero režisieriaus prisilietimo ir puikus filmas garantuotas. Apie visa tai ir daugiau bus ši romantiškoji kelionė į Varšuvą, pinant Lenkijos ir Lietuvos meilės pynes.

1 DIENA
  Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Atvykstame į Varšuvą. Pasivaikščiosime po dažniausiai turistų lankomą viduramžišką senamiestį, išraizgytą kepėjų, riterių, aludarių gatvelėmis. Kruopščiai atstatytas Varšuvos senamiestis 1980 m. įtrauktas į UNESCO saugotinų objektų sąrašą. Turistų traukos centras Pilies aikštė, čia ir pirmasis paminklas pasauliečiui Lenkijoje - Karaliaus Zigmanto III-ojo kolona. Šis paminklas – Varšuvos simbolis dažniausiai vaizduojamas turistiniuose leidiniuose ir atvirukuose. Senamiesčio Turgaus aikštė ir vidury aikštės Sirenos – sostinės herbo paminklas. Ji kardu ir skydu gina miestą. Aplankysime Šv. Jono katedrą - gotikinio stiliaus bažnyčią,svarbiausių Lenkijos istorijos įvykių liudininkę, kurios požemiuose ilsisi žymiausių lenkų palaikai. Senamiestį lanku juosia gynybinė siena su Barbakanu. Praeisime Karališkuoju keliu iki pat Šv. Kryžiaus bažnyčios, kur palaidota F. Šopeno širdis. 
Esant galimybei pakilsime į Mokslo ir kultūros rūmų apžvalgos aikštelę*, kuri yra 30 aukšte ir pažvelgsime į Varšuvos panoramą. Šis 230 metrų aukščio sovietinio stiliaus pastatas dar vadinamas „Stalino dovana“ Lenkijos žmonėms. 
  Vykstame į vieną seniausių restoranų Varšuvoje vakarienės*. Restoranas, kurio istorija prasideda 1862 metais, buvo viena mėgstamiausių F. Šopeno vietų. Paragausite įvairių nacionalinių patiekalų. Vakarienės metu vyks folkloro pasirodymas. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA
Pusryčiai. Aplankysime Varšuvos Karališkąją pilį* – tai istorinė rezidencija, vadinama istorijos ir kultūros nacionaliniu paminklu, laikoma vienu iš svarbiausiu lenkų valstybingumo simboliu. Gotikinė pilis, istorinė Abiejų Tautų Respublikos valdovų rezidencija. XVI a. pabaigoje Varšuvai tapus Lenkijos sostine Karalių pilyje įsikūrę Lenkijos karaliai gyveno iki pat 1795 m. II-ojo pasaulinio karo metais pilis buvo beveik visiškai sugriauta, o vėliau atstatyta ir joje įkurtas muziejus. Vienas labiausiai lankomų objektų Varšuvoje ir dar viena vieta, įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Pasivaikščiosime pilies rūsiais, apžiūrėsime karališkuosius kambarius, kuriuose eksponuojami autentiški baldai, šviestuvai, paveikslai, rytietiški kilimai, o taip pat Lenkijos nacionalinio banko monetos ir banknotai. Karališkoji pilis yra nuolatinių ir laikinų parodų centras. 
Laisvas laikas lauktuvių paieškoms ir sotiems pietums.  Po pietų išvykstame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota: 

 • Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu; 
 • Kelionės vadovo – gido paslaugos; 
 • Ekskursinė programa; 
 • 1 nakvynė su pusryčiais 3* viešbutyje Varšuvoje

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Vakarienė restorane su folkloro pasirodymu - 30 Eur/asm, užsakoma rezervuojant kelionę.
 • Už pažymėtus objektus papildomai turėti ~ 50 PLN (~12 Eur)
 • Karališka pilis - 25 PLN suaugusiems, studentams - 15 PLN, vaikams iki 16 metų - 1 PLN. Audio gidas - 11 PLN.
 • Priemoka už vienvietį kambarį - 15 Eur
 • Medicininių išlaidų draudimas - 3 Eur (asmenims iki 65 metų)
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Kelionės programa, atsižvelgiant į nenumatytas oro, eismo sąlygas ar kitas aplinkybes, gali keistis. 
 • Vietos autobuse paskiriamos pagal pirkimo laiką. Jeigu pasiūlymą įsigijote vos jam atsiradus, sėdėsite autobuso priekyje, jeigu paskutiniai - autobuso gale.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojantį LR pasą arba asmens tapatybės kortelę.
 • Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis.
 • Informacija keliautojams

Konsultacija: Tel.: +370 682 45917 , el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.