c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
1 - 2 dienų kelionės

Romantiškoji Ryga su vakariene senoviniame restorane (1d.)

 

 

Manote, kad žiema yra netinkamas laikas keliauti? Mes pagalvojome apie turiningas žiemos savaitgalių keliones! Ryga turi dar daug neatskleistų ir nepažintų kampelių! Buvote Rygoje jau daug kartų ir galvojate, kad jau nėra ką atrasti? Kaunas didžiuojasi ART Deco stiliumi, o Ryga - Art Nouveau! Ar matėte šį grožį iš vidaus? O ar buvote restorane, kuri paslaptinguose požemių labirintuose veikia jau 700 metų!? Visas apšvietimas tik žvakių šviesa, o restorano erdves užlieja viduramžių muzikos akordai! O gal norėtumėte savo mylimą žmogų nustebinti TIK JAM ar JAI sukurtu desertu! Visa tai galite patirti kelionėje po romantiškąją Rygą! 

KELIONĖS PROGRAMA:

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Atvykstame į Rygą, "Laimos" šokolado muziejų*, kur prasidės saldi istorija... Sunku būtų surasti tą, kuris nemėgtų šokolado. Smalsu paragauti geriausių „Laimos“ šokoladų ir bent akies krašteliu išvysti, kas vyksta paslaptinguose šokolado gaminimo užkulisiuose. Čia sužinosite Laimos šokolado atsiradimo ir gamybos istoriją, ragausite šokoladinį gėrimą... Meilė yra didžiausia „Laimos“ šokoladinių saldainių vertybė ir pagrindinė jų nepakartojamo skonio ir aromato paslaptis. Nuo 1870 metų „Laimos“ šokolado meistrai importavo kakavos pupeles iš tolimosios Gvinėjos įlankos Afrikoje, į šokolado, kuriam nėra lygių pasaulyje, gamybos procesą sudėdavo daug meilės. Galėsite įsigyti Laimos šokolado siuvenyrų, sukurti specialiai savo artimui skirtą desertą.

Praėjusiais šimtmečiais Ryga buvo vadinama įvairiausiais vardais: Gintaro miestu, Šiaurės Paryžiumi, Langu į Vakarus. Visi jie tinka ir dabar. Įsikūrusi ant Dauguvos upės kranto, Ryga yra didžiausias Baltijos valstybių miestas. Rygoje keliautojai gali džiaugtis įvairia architektūra, o vienos iš didžiausių pasaulyje jugendo stiliaus pastatų kolekcijos dėka Ryga yra įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Apžvalginė ekskursija po senamiestį: Rygos pilis, Domo katedra, Rotušės aikštė, kurioje atstatytas gražiausias ir puošniausias Rygos pastatas – “Juodagalvių” gildijos namai; Šv.Petro bažnyčia, Laisvės paminklas, Didžioji ir Mažoji miesto gildijos, “Katės namas”, senamiesčio gatvelių labirintai.

Aplankysime jugendo stiliaus muziejų - Art Nouveau* - vieną naujausių Rygos muziejų, kuris atvėrė duris lankytojams 2009 m. Jis įsikūręs bute, kuriame iki 1907 m. gyveno išskirtinis latvių architektas Konstantinas Pēkšēns (1859-1928). Alberto gatvės muziejaus pastatas pastatytas 1903 m. kaip asmeninis K. Pēkšeno namas. Projektą sukūrė K. Pēkšēns kartu su tuometiniu architekto studentu Eizenenu Laubu. Muziejuje restauruotas originalus 1903 m. interjeras. Muziejaus ekspozicijoje pristatomas buto išdėstymas Rygoje XX a. pradžioje.

Vakaro pabaigoje vyksime į seniausią restoraną Rygoje, kuris įsikūręs 4 metrai po žeme. Viduramžiško restorano autentiškas interjeras ir žvakių šviesa skuria romantišką atmosferą. Restorane apšvietimui naudojamos tik žvakės. Čia mūsų lauks paruoštas stalas su senoviniais patiekalais - unikali vakarienė**. Autentiški indai ir patiekalai, viduramžių muzika - čia tiesiog būtina apsilankyti.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;
Ekskursinė programa;
Kelionės vadovo-gido paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
"Laima" šokolado muziejus: suaugusiems – 7 EUR, vaikams – 5.00 EUR, vaikams 3-6 m. - 3 Eur;
Gido paslaugos muziejuje - 3 Eur/asm.
Art Nouveau muziejus – 5 Eur/asm., vaikai iki 7 m. – nemokamai. Gido paslaugos muziejuje – 1 Eur/asm.
**vakarienė seniausiame restorane (būtina užsisakyti prieš išvykstant) - 20 Eur/asm

Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu
Asmeninės išlaidos.


Pastabos:
Ekskursinių objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti;
Kai kurių muziejų gidų paslaugos už papildomą mokestį;
Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą;
Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas;
Vietos autobuse paskiriamos pagal pirkimo laiką. Jei pageidaujate pasirinkti vietą autobuse, taikomas papildomas 20 EUR mokestis.
Informacija keliautojams