c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
1 - 2 dienų kelionės

Savaitgalio nuotykiai Latvijoje: Ventspilis - Liepoja (2 d.)

 

Programa

1 DIENA
Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Latviją. pažintis su Ventspiliu – šiuolaikišku pajūrio miestu, susidraugavusiu su sūriaisiais vandenimis ir atšiauriu vėju, gerbiančiu savo praeitį ir turinčiu savo ateitį. Išskirtinį miesto įvaizdį pabrėžia rūpestingai grįstos gatvės ir Latvijos geriausių skulptorių bei menininkų skulptūros. Miestas kiekvienam gali pasiūlyti kažką ypatingo - kiekvienam savas Ventspilis. Turėsite unikalią galimybę susipažinti su miestu, uostu ir vartais į jūrą, plaukdami „Jakobo“ laiveliu* Ventos upės žiotimis. Vakare ekskursija po senamiestį, garsi Uosto gatvės promenada iki švyturio. XII a. Livonijos Ordino pilis - viena seniausių Latvijos viduramžių tvirtovių. Joje dabar įsikūręs vienas moderniausių Baltijos muziejų su skaitmenine ekspozicija, vizualia skulptūrų galerija – „vaiduoklių rūsys“. Laisvas laikas prie jūros. Pageidaujantys galės pasigrožėti miesto parkais, įžymiu inkarų taku - tai muziejus po atviru dangumi su unikalia inkarų ekspozicija pajūrio parke, suskaičiuoti margaspalves miesto karvutes krantinėje ir t.t. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA
Vykstame į Kuldygą, gražiai vadinamą ’’Latvijos Venecija’’. Senoji viduramžių architektūra ir turtinga istorija sukuria savitą atmosferą mieste, kur gatvių labirintai išvingiuoti taip, kad namai nestovėtų ant vandens gyslų. Čia aplankysime plačiausią Europoje Kuldygos Ventos krioklį (249 m. pločio), apie kurį legendos pasakoja, jog kunigaikščiai čia lašišas rankomis gaudė. Senovinis raudonų plytų tiltas per Ventą veda į miestelio centrą, kur kažkada buvo sprendžiami Vakarų Latvijos svarbiausi įvykiai. Čia vis dar tebestovi pastatas, kuriame apsistodavo Švedijos karališkoji šeima... Vykstame į paslaptinguosius Riežupės smėlio urvus-katakombas, kurie vilioja nuotykių ištroškusius turistus. Čia galima paklaidžioti prieš 150 metų žmogaus rankomis iškastais apie 2 km ilgio tuneliais, nusileidžiant iki 8 m po žeme. Po įspūdingo pasivaikščiojimo urvuose, keliaudami link namų, trumpam sustosime Liepojoje. Šiandieninė Liepoja – tai jaukus, o tuo pat metu ir modernus miestas, kuriame vis dar yra išlikę nemažai istoriškai vertingų ir architektūros prasme įdomių pastatų. Senamiestyje daug septyniolikto amžiaus medinių namų. Pagrindinė miesto aikštė – Rožių aikštė, kiekvieną vasarą pasipuošia tūstančiais rožių. Šios aikštės grindinyje įspaustos ir po miestą išbarstytos natos palydės Jus iki žymiausių miesto vietų. Kodėl būtent natos? Todėl, kad Liepoja laikoma Latvijos roko muzikos sostine. Čia rasite ir žvaigždžių alėją, kur savo plaštakas įspaudę tokie žymūs žmonės kaip Raimondas Paulas, Laima Vaikulė ir Ivo Fominas, šioje alėjoje puikuojasi ir didžiausia gitara Latvijoje. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;
 • Kelionės vadovo - gido paslaugos;
 • 1 nakvynė viešbutyje; 
 • Ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Bilietai į mokamus objektus ~ 12 EUR;
 • Pusryčiai – 5 EUR/asm.;
 • Asmeninės išlaidos;
 • Sveikatos draudimas kelionės metu.

Pastabos:

 • Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio;
 • Ekskursinių objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti;
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą;
 • Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Informacija keliautojams.
Konsultacija: el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. arba telefonu: +37068245917

Datos ir Kainos