c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
Poilsinės kelionės
×

Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 940

Korfu sala - tikrai yra viena gražiausių Graikijai priklausančių salų. Neaukšti kalnai, bekraščiai miškai, mažytės įlankėlės, smėlio paplūdimiai – Korfu salos gamta tiesiog sutverta pasakiškam poilsiui.

Maljorka – sala Viduržemio jūroje, Balearų salyne, didžiausia salyno ir visos Ispanijos sala. Maljorkoje gyvena 869 tūkst. gyventojų. Pagrindinis miestas ir Balearų sostinė – Maljorkos Palma.

Poilsinė kelionė po stebuklingąjį Maroką - Afrikos perlą. Pasiruoškite būti pakerėti naujų spalvų, kvapų ir vaizdų.

Kroatai Balkanuose apsigyveno VII a. pradžioje ir čia sukūrė dvi kunigaikštystes – Dalmatiją ir Panoniją. Kroatija - valstybė Europoje, Centrinės Europos ir Balkanų kryžkelėje, besiribojanti su Adrijos jūra pietuose, Slovėnija, Vengrija, Bosnija ir Hercegovina, Serbija bei Juodkalnija.

Tuniso Respublika (Tunisas) – musulmoniška arabų valstybė Šiaurės Afrikos Viduržemio jūros pakrantėje. Ji ribojasi su Alžyru vakaruose ir Libija pietuose ir rytuose. Tunisas yra populiarus tarp turistų, kurie lankosi Viduržemio jūros pakrantėje, Sacharos dykumoje ir buvusio senovinio miesto Kartaginos vietoje.

Europos pakraštyje esanti Portugalija – viena įdomiausių ir mažiausiai turistų lankomų šalių Pietų Europoje. Čia gausu ir religinių, kultūrinių vertybių, nuostabūs kalnai žygiams ir puikios galimybės žvejybai vandenyne. Portugališkas vynas - vienas geriausių...

Italija - tai šalis, trykštanti gyvenimo džiaugsmu. Norint ją suprasti ir pamilti nepakanka apibėgti ar apvažiuoti garsiausius šios šalies architektūros šedevrus ar apžiūrėti garsiausių meistrų tapybos darbus, reikia jos „paragauti“: pasiklausyti jos muzikos, tiesiog pavaikštinėti miestų ir miestelių gatvėmis, išsimaudyti jūroje ir, žinoma, pasimėgauti itališkos virtuvės šedevrais.

Įspūdinga gamta ir nuostabūs paplūdimiai, įdomi sardiniečių kultūra, puikūs viešbučiai siūlantys aukšto lygio aptarnavimą – visai tai galima rasti Sardinijos saloje, vadinamoje rojaus kampeliu.

Puslapis 1 iš 3