c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
Visos kelionės

Naujieji metai Sankt Peterburge !! Nemokama E-Viza! (4 dienos)

 

Kviečiame Naujuosius pasitikti  Sankt Peterburge. Tai lyg atskiras pasaulis, šiltai ir svetingai sutinkantis visus lankytojus! Sovietmečiu šis miestas būdavo vadinamas revoliucijos miestu, o šiandien - tai vienas europietiškiausių miestų Rusijoje, nenusileidžiantis nei architektūra, nei kultūra, nei literatūra didžiosioms Europos sostinėms. 

1 DIENA
Labai anksti ryte (3 val.) išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją. Vakare, apie 20-21 val., atvykstate į viešbutį Sankt Peterburge (atvykimo laikas priklauso nuo pasienio užimtumo). Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Sankt Peterburgą autobusu: Nevos prospektas, Dekabristų, paminklai Petrui I, Vasaros sodas, Admiralitetas, Auroros laivas, Kazanės soboras, Narvos triumfo arka, Nevskio Lavra – įžymių žmonių panteonas.Miesto įkūrėjas - Petras I. Jis 1712 m. perkėlė Rusijos sostinę iš Maskvos į Sankt Peterburgą. Miestas buvo statomas planingai, nutiestos tiesios ir plačios gatvės, prospektai, pastatyti puošnūs rūmai ir architektūriniai ansambliai, daugybė skulptūrų. Sankt Peterburgas Nevos krantine primena Paryžių, kanalais ir upėmis - Veneciją ar Amsterdamą, parkais - Prahą.  

Po pietų vykstame į *Pavlovsko rūmus Puškino rajone. Rūmų kompleksas pastatytas 1787 m. Architektai sėkmingai įgyvendino geriausius klasikinio stiliaus principus: stulpelius, reljefus. Rūmai buvo išsaugoti originalioje formoje iki šios dienos, nepaisant to, kad interjeras sunaikintas nacių Antrojo pasaulinio karo metu. Parko kompleksas suskirstytas į septynis sektorius. Šis istorinis centras yra įtrauktas į oficialų UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Sugrįžtame į Sankt Peterburgą.  Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA
Pusryčiai.  Aplankysime *Ermitažą (Žiemos rūmus) – vieną didžiausių muziejų pasaulyje. Žiemos rūmai – Rusijos carų rezidencija, įspūdingas XVIIIa. baroko stiliaus pastatas (architektas B.Rastrelis; pagal jo projektą pastatyti Rundalės ir Jelgavos rūmai Latvijoje). Ermitažo kolekcijoje yra daugiau kaip 3mln. eksponatų nuo seniausių laikų iki mūsų dienų. Aplankysime  gražiausiu pastatu į rytus nuo Vatikano laikomą *Isakijaus soborą. Tai Rusijos širdis ir buvusi pagrindinė jos Katedra. Ši Katedra yra viena didžiausių visame pasaulyje, jos pastatymui buvo sunaudota daugiau nei 400 kg aukso. Katedros-soboro kupolas, tapęs viena pagrindinių miesto panoramos detalių, yra vienas didžiausių kupolų Europoje.

Naujųjų metų sutikimas Rūmų aikštėje, besipuikuojančia pagrindine gražuole egle. 22 val. prasideda teatralizuotas šou – atvyksta Senis Šaltis ir Snieguolė, vyksta koncertai, groja muzika, vidurnaktį dangų nutvieskia spalvingi fejerverkai. Nevos prospektas virsta pėsčiųjų gatve, kurioje tūkstančiai Šiaurės sostinės gyventojų ir svečių susirenka pasveikinti vieni kitus su švente ir pamatyti nepamirštamą reginį. 

Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA        
Pusryčiai. Išvykstame Lietuvos link. Kelionė per Rusiją, Estiją, Latviją. Vėlai vakare sugrįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • 3 nakvynės viešbutyje su pusryčiai
 • organizavimo paslaugos

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • *mokami objektai 36 EUR/asm (mokama iš anksto)
 • Turisto mokestis registruojantis viešbutyje 200 RUBL/asm
 • Pageidaujantiems - E-Vizos įmonės atstovo  užpildymas ,  kaina 5 EUR / 1 asm.
 • Pildant E-vizą savarankiškai užpildyti čia :http://electronic-visa.kdmid.ru/spb_home.html
 • Kelionės draudimas 3 EUR/asm iki 65 m. 6 EUR/asm iki 74 m. virš 74 metų draudžiama individualiai. 
 • Asmeninės išlaidos ir kitos išlaidos nenurodytos programoje.

Konsultacija : +370 687 77944 arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

Pastabos :

 • Keliaujantiems į Sankt Peterburgą būtina E-viza, draudimas ir PASAS (asmens tapatybės kortelė negalioja); PASAS – galiojantis ne mažiau kaip 6 mėn. po grįžimo iš kelionės
 • Vykstant "beviziu" režimu, muitinės ir pasienio tarnybos procedūros vyksta standartiškai kaip ir su viza . Trukmė nuo 2 val.
 • Kelionių organizatorius už pasienio tarnybos darbą neatsako.
 • Registracija ne vėliau kaip prieš 7 darbo dienos iki kelionės pradžios.
 • Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kainos gali keistis;
 • Muziejuose, bažnyčiose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
 • Išvykimas iš Vilniaus ir Kauno, Panevėžio.