c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
Visos kelionės

Autentiškoji, svetingoji Gruzija ir KALNAI (8d./7n.)

                                                   

 

1 diena:
Boržomis. Skrydis Vilnius 06:10 – Kutaisis 11:35. Oro uoste mus pasitiks kelionės vadovas ir gidas ir vyksite link Vardžijos. Pakeliui aplankysie Boržomio kurortą, visame pasaulyje garsų išskirtiniu mineraliniu vandeniu. Pažintis su Boržomi kurortu - pasivaikščiosime Boržomio parke, ragausime iš šaltinio šio legendinio mineralinio vandens. Grožėdamiesi kalnų, tarpeklių ir kanjonų vaizdais vyksime link Vardžijos. Apžiūrėsime Achalcichės miestelyje neseniai atstatytą Rabat tvirtovę, kurioje vykdavo vergų turgūs, pasigrožėsime Chertvisi (Khertvisi) tvirtovės griuvėsiais. Vakare atvyksime ir apsistosime svečių namuose. Vakarienė ir nakvynė.

2 diena:
Vardžia
. Po pusryčių aplankysime Vardžijos draustinį – VIII a. miestą iškaltą uolose, kur šimtus metrų tęsiasi unikalūs 11-13 aukštų visuomeninės ir religinės paskirties pastatų kompleksai, tarpusavyje sujungti tuneliais. Vaikščiosime olomis, grožėsimės nuostabia kalnų kraštovaiždžio panorama. Vėliau laiką galima praleisti prie upės gamtoje arba eisime į pasivaikščioti ir pasigrižėti kalnais (reikalinga patogi avalynė). Vakare lankysimės vietinėje terminio vandens pirtyje. Vakarienė ir nakvynė svečių namuose.

3 diena:
Tbilisis
. Pusryčiai. Vykdami link Gruzijos sostinės važiuosime kalnais ir perėjomis, grožėsimės gamtovaizdžiu, pravažiuosime didžiausią Gruzijoje Paravan ežerą ir graikiško tipo kaimelius, perkopsime per 2200 metrų virš jūros lygio aukštį. Vėliau mūsų laukia pažintis su sostine Tbilisiu, pasivaikščiosime senojo miesto gatvėmis. Apsistosime viešbutyje. Vakarienė restorane stebint folklorinius gruzinų šokius. Nakvynė viešbutyje.

4 diena:
Mcheta - Tbilisi.
Po pusryčių tęsime pažintį su Tbilisiu. Lankysime Šv. Trejybės cerkvę - Samebą, Sioni katedrą, Gruzijos „Monmartru“ vadinamą Šardeni gatvelę su daugybe kavinių, barų ir restoranų, Narikala tvirtovę – saugančią miestą nuo IV a. Aplankysime Mtschetą – senąją Gruzijos sostinę, įkurtą VII a.p.Kr., dabar kultūros ir religijos centrą, Svetichoveli soborą, kuris jau daugiau kaip 1000 metų laikomas pagrindine visos Gruzijos šventykla, Džarvi vienuolyną – tvirtovę. Vakare išsimaudysime žymiosiose sieros pirtyse. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

5 diena:
Karinis Gruzijos kelias - Stepantsminda (Kazbegi).
Po pusryčių Išvykstame į kalnuose esantį Stepantsmindos (Kazbegi) miestelį. Keliaujame istoriniu Gruzijos karo keliu, kertančiu Kaukazo kalnus ir jungiančiu Vladikaukazą ir Tbilisį. Sustosime prie vaizdingo Žinvalskio ežero, apžiūrėsime Ananuri tvirtovę. Kelionę tęsime nuostabiais kalnų vaizdais pasižyminčiu keliu, stačiais šlaitais leidžiamasi ir kylama, aplinkui stūkso didingos, snieguotos kalnų viršūnės. Atvyksime į Stepantsmindos kaimelį, iš kurio esant geram orui matoma Kazbeko viršukalnė (5033 m). Ddžipais vyksime prie Gergeti Šv. Trejybės cerkvės, pastatytos XIV a. Kazbeko kalno papėdėje. Ši 2170 m aukštyje pastatyta šventykla sužavi ją supančiais kalnų vaizdais, užgesusio Kazbeko ugnikalnio panoramomis, nuo viduramžių išlikusia varpine. Jei dar užteks jėgų ir laiko aplankysime Darelo tarpeklį, pėsčiomis eisime pasigrožėti kalnų kriokliu. Vėliau vyksime link mineralinio šaltinio, kur galėsime išsimaudyti šaltame mineralinio vandens baseline. Vakarienė ir nakvynė svečių namuose Stepantsmindoje.

6 diena:
Telavi – Signagi.
Pusryčiai. Keliaujame į Kachetijos regioną, laikomą gruziniško vyno gimtine, čia auginama šimtai skirtingų vynuogių rūšių. Vyksime į Kachetijos regiono administracinį centrą Telavį, po to apžiūrėsime XVI a. Gremio karališkos tvirtovės ir Archangelo bažnyčios architektūros komplekse, nuo kurio atsiveria nuostabūs vaizdai į žaliuojančias lygumas. Vėliau apžiūrėsime Kvarelijos vyno gamyklą ir paragausime joje gaminamo vyno, lankysimės XVI a. vyno rusyje, kuriame vynas buvo laikomas pagal seniausias tradicijas. Tęsiant kelionę apsilankymas Bodbe vienuolyne (VI a.) ir galiausiai vyksime į ant didelės kalvos, plačiose vynuogynų lygumose įsikūrusį Signagio miestelį, apsuptą gynybine siena. Signagio svečius žavi unikalios medžio architektūros, ryškiomis spalvomis ir raižiniais išpuošti gyvenamieji namai. Vakarienė ir nakvynė svečių namuose Signagyje.

7 diena:
Kutaisis.
Po pusryčių išvyksime į Kutaisį - buvusią Kalkidikės karalystės sostinę, šiuo metu antrą pagal dydį Gruzijos miestą. Pakeliui aplankysime Upliscichę – miestą iškaltą uoloje. Kutaisyje apsilanksime turguje, kuriame nusipirksime gruziniškų lauktuvių. Išleistuvių vakarienė ir nakvynė viešbutyje Kutaisyje.

8 diena:
Pusryčiai. Parvežimas į oro uostą. Skrydis namo. Kutaisis 12:10 - Vilnius 13:55.

Konsultacija: el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. arba telefonu: +37068684895

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Kelionė patogiu 17-kos vietų mikro autobusu Gruzijoje;
 • Visi pervežimai pagal programą;
 • 7 nakvynės 3 * kategorijos viešbučiuose arba svečių namuose (svečių namai kategorijos neturi)
 • Maitinimas pagal programą: pusryčiai ir vakarienės
 • Kelionės vadovas - gidas visos kelionės metu
 • Ekskursinė programa rusų kalba.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai nuo 150 Eur/asm be bagažo. 
 • Kelionės metu lankomi mokami objektai
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (privalomas)
 • Nelaimingų atsitikimų draudimas (neprivalomas)
 • Bagažo draudimas (pagal pageidavimą)
 • Arbatpinigiai (privalomi) - vietiniams gidams ir vairuotojams 1-2 EUR asm/dienai
 • Gėrimai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos
 • Leidimai filmuoti ar/ir fotografuoti
 • Pietūs (pietų kaina svyruoja nuo 5,00 iki 10,00 EUR).

Mokami objektai:

 • Sieros pirtys Tbilisyje- ~ 8 EUR asm
 • Kūno pilingas ~5 EUR asm
 • Pasikėlimas lyno keliu Boržomyje ir parkas – apie 6 EUR asm
 • Terminio vandens pirtis Vardžijoje – apie 2 EUR asm
 • Vardžijos draustinis – apie 2 EUR asm
 • Kelionė džipais Stepansmindoje apie 7 EUR asm
 • Vyno rūsio lankymas – apie 3 EUR
 • Kiti kelionės metu pasiūlyti aplankyti, bet į programą neįtraukti muziejai ir objektai.

Pastabos:

 • Minimalus keliaujančių skaičius – 14 asm., nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus kelionės kaina perskaičiuojama; kai kurios papildomai mokamos ekskursijos užsakomos kartu su kelione;
 • organizatorius pasilieka sau teisę nežymiai keisti kelionės programą bei jos eigą dėl neplanuotų laikinų objektų restauravimo darbų, oro sąlygų ir kitų pagrįstų kliūčių, taip pat nurodyta tarpinių pervežimų trukmė gali keistis dėl kelių būklės, eismo ar oro sąlygų;
 • dėl aplinkybių arba įvykių kelionės šalyje (gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės, etc.), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės programą, viešbučius, skrydžius ir pervežimus ir neatsako už papildomas išlaidas, atsiradusias dėl šių aplinkybių (pvz, vizų pratęsimas, nauji lėktuvo bilietai, papildomos nakvynės, pervežimai, skiepai ir pan.);
 • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė turi galioti ne mažiau kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos.