c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
Visos kelionės
Featured Item Background

Kalėdinė Varšuva ir šviečiantys Vilanovo rūmų sodai (2d.)

 

 

Kelionės - vienas didžiausių gyvenimo malonumų, kurį patirti Jus ragina keliones po įvairius Europos kraštus rengiantis kelionių organizatorius Eura Travel. Varšuva – didelis, modernus, kupinas unikalių muziejų ir lankytinų vietų miestas. Pasinaudokite šauniu pasiūlymu ir leiskitės į nepamirštamą kelionę, kurios metu iš arčiau pažinsite kaimyninę Lenkiją: aplankysite sostinę Varšuvą, Karališkąją pilį ir nuostabiai apšviestus Vilanovo rūmų sodus. Netoli ir nebrangu - o pamatyti tikrai yra ką. 

KELIONĖS PROGRAMA:

1 DIENA.
  Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Atvykstame į Varšuvą. Pasivaikščiosime po dažniausiai turistų lankomą viduramžių senamiestį, išraizgytą kepėjų, riterių, aludarių gatvelėmis. Kruopščiai atstatytas Varšuvos senamiestis 1980 m. įtrauktas į UNESCO saugotinų objektų sąrašą. Turistų traukos centras Pilies aikštė, čia ir Karaliaus Zigmanto III-ojo kolona – Varšuvos simbolis dažniausiai vaizduojamas leidiniuose turistams ir atvirukuose. Senamiesčio Turgaus aikštė ir vidury aikštės Sirenos – sostinės herbo paminklas - kardu ir skydu gina miestą. Aplankysime Šv. Jono katedrą - gotikinio stiliaus bažnyčią,svarbiausių Lenkijos istorijos įvykių liudininkę, kurios požemiuose ilsisi žymiausių lenkų palaikai. Senamiestį lanku juosia gynybinė siena su Barbakanu. Praeisime Karališkuoju keliu iki pat Šv. Kryžiaus bažnyčios, kur palaidota F. Šopeno širdis.
Esant galimybei, pakilsime į Mokslo ir kultūros rūmų apžvalgos aikštelę*, kuri yra 30-ame aukšte ir pažvelgsime į Varšuvos panoramą. Šis 230 metrų aukščio sovietinio stiliaus pastatas dar vadinamas „Stalino dovana“ Lenkijos žmonėms. 
 Visus maloniai kviečia karališkieji Vilanovo rūmų sodus*, kur pasivaikščiosime po itališko bei prancūziško stiliaus parkus. Jie tampa turistų traukos centru ir vėlų rudenį bei žiemą, kai besiilsinčius augalus pakeičia šviesos instaliacijos. Kiekvieną vakarą, kai miestą apgaubia tamsa, Vilanovo rūmų sodas pražysta įvairiausiomis spalvomis ir formomis, kurios atkartoja gėlių, medžių, fontanų formas ir sukuria jausmą, lyg būtumėte pasakiškame sode. Šių metų ekspozicijos tema: „Muzikiniai svajonių sodai“. Sodai virsta stebuklingu pasakų pasauliu, o ant Vilanovo rūmų fasado išvysite 3D pasirodymą - trimatį šou, apjungiantį šviesą, vaizdą ir garsą, kuris vyksta tik savaitgaliais. Rūmų sodus, skambant klasikinei muzikai, užpildys besikeičiančių spalvų šviesa. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA.
  Pusryčiai. Aplankysime Varšuvos Karališkąją pilį* – tai istorinė rezidencija, vadinama istorijos ir kultūros nacionaliniu paminklu, laikoma vienu iš svarbiausiu lenkų valstybingumo simboliu. Gotikinė pilis, istorinė Abiejų Tautų Respublikos valdovų rezidencija. XVI a. pabaigoje Varšuvai tapus Lenkijos sostine Karalių pilyje įsikūrę Lenkijos karaliai gyveno iki pat 1795 m. II-ojo pasaulinio karo metais pilis buvo beveik visiškai sugriauta, o vėliau atstatyta ir joje įkurtas muziejus. Vienas labiausiai lankomų objektų Varšuvoje ir dar viena vieta, įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Pasivaikščiosime pilies rūsiais, apžiūrėsime karališkuosius kambarius, kuriuose eksponuojami autentiški baldai, šviestuvai, paveikslai, rytietiški kilimai, o taip pat Lenkijos nacionalinio banko monetos ir banknotai. Karališkoji pilis yra nuolatinių ir laikinų parodų centras. 
Laisvas laikas lauktuvių paieškoms ir sotiems pietums.  Po pietų išvykstame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota: 
Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu; 
Kelionės vadovo – gido paslaugos; 
Ekskursinė programa; 
1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje Varšuvos centre.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
Už pažymėtus objektus papildomai turėti kelionės metu ~ 60 PLN (~15 Eur)
Karališkoji pilis - 25 PLN suaugusiems, studentams - 15 PLN, vaikams iki 16 metų - 1 PLN. Audio gidas - 11 PLN.
Vilanovo rūmų sodai: suaugusiems - 20 PLN, vaikams - 10 PLN, vaikams iki 7 metų - nemokamai.
Mokslo ir kultūros rūmų apžvalgos aikštelė - 25 PLN/asm
Priemoka už vienvietį kambarį - 15 Eur

Medicininių išlaidų draudimas - 3 Eur (asmenims iki 65 metų)
Asmeninės išlaidos.

Konsultacija: el.paštu: ina@eura.lt arba telefonu: +370 600 65443

Pastabos:

  • Kelionės programa, atsižvelgiant į nenumatytas oro, eismo sąlygas ar kitas aplinkybes, gali keistis. 
  • Vietos autobuse paskiriamos pagal pirkimo laiką. Jeigu pasiūlymą įsigijote vos jam atsiradus, sėdėsite autobuso priekyje, jeigu paskutiniai - autobuso gale.
  • Į kelionę būtina pasiimti galiojantį LR pasą arba asmens tapatybės kortelę.
  • Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis.
  • Informacija keliautojams

Preliuminarūs išvykimo laikai ir vietos:
iš Vilniaus: „Forum Palace" automobilių stovėjimo aikštelė (Konstitucijos pr. 26, prie upės), 05.00 val.;
iš Kauno: Kauno pilies automobilių stovėjimo aikštelė, 06.30 val.;
iš Marijampolės: degalinė „Rotada", 07.30 val.;
Išvykimo laikai gali keistis, detali išvykimo informacija bus atsiųsta el. paštu likus 2-3 dienoms iki kelionės.