c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
Visos kelionės

Ukraina: Naujieji metai Lvove, nakvynė miesto centre + ekskursija dovanų (3 d.)

 

1 DIENA. Gruodžio 30 d. Pirmadienis.
Anksti ryte išvyksime iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, lydima nuotaikingų pasakojimų apie bendrą Lietuvos ir Lenkijos istoriją, ryškiausią pėdsaką joje palikusias istorines asmenybes ir intriguojančius jų gyvenimo faktus.
Trumpa ekskursija (priklausomai nuo oro sąlygų) Zamostės mieste, kuris įtrauktas į UNESCO pasaulinį kultūros paveldo sąrašą. Šį miestą suprojektavo italo architektas Bernardo Mordano pagal didiko Jano Zamoiskio „idealaus miesto“ koncepciją, todėl jis pagrįstai vadinamas Lenkijos renesanso perlu. Čia pamatysite ne tik išlikusius miesto - tvirtovės bastionus, bet ir išskirtinės architektūros pirklių namus, puošiančius Turgaus aikštę. Sužinosite, Jano Zamoiskio turtų kilmę, jo palikuonių aistras ir pomėgius ir... dėl ko Zamostėje iki šiol vaidenasi. Vėlai vakare atvyksime į Lvovą (atvykimo laikas priklauso nuo pasienio pralaidumo). Apsistosime puikiame 3*+ viešbutyje, kuris svečius džiugina ne tik jaukiu interjeru, patogiomis sąlygomis, bet ir išskirtinai geru maitinimu. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. Gruodžio 31d. Antradienis.
Sotūs ir neabejotinai gardūs pusryčiai viešbutyje. Ekskursija po miestą autobusu. Pažinsite Lvovą - gražų , svetingą, nuoširdų ir labai kūrybingą Europos miestą. Tai istorinė Galicijos sostinė, didžiausias vakarų Ukrainos miestas, savo istoriją skaičiuojantis nuo 1256 metų. Spalvinga daugiataučio miesto istorija sužavi visus čia apsilankiusius. Istorinių pastatų gausa ir architektūra stebina puošnumu ir laikui nepavaldžiu stiliumi. Aplankysime kiek neįprastą muziejų po atviru dangumi - Lyčiakovo kapines (,Lychakivsky Tsvyntar"), neabejotinai vienas gražiausių Europoje. Apžiūrėsime įstabaus grožio barokinio stiliaus Šv. Juro soborą, kuriame iki šiol skamba Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Algirdo ir jo sūnaus Dmitrijaus dovanotas varpas. Vėliau leisimės į Lvovo požemių paslaptis! Pirmiausia nukeliausime į XIII a. Jėzuitų požemį, sužinosime įdomių faktų apie šį katalikų ordiną bei kuriam laikui tapsime archeologais. Toliau aplankysime "Kryivka" - labiausiai paslėptus Ukrainos požemių labirintus, kur pakliūsime tik su specialiu slaptažodžiu. Čia žavi neįprastas interjeras, Ukrainos istorija ir įspūdinga apžvalgos aikštelė. Ir, žinoma, aplankysime garsiąją „Kavos kasyklą“. Ar esate pasirengę šiek tiek padirbėti...? Jūs tapsite tikraisiais kalnakasiais su šalmais ir visa būtina įranga kavai kasti. Ko gero nieko panašaus iki šiol nesate matę! Čia kavos degustavimas yra tikrai neįprastas – to negalima aprašyt žodžiais, būtina išbandyti! Šią pramogą jums dovanojame!

DOVANA EURA TRAVEL keliautojams – Požeminis Lvovas + „zapaliona kava“ !

Laisvas laikas, kurio metu galėsite papietauti vienoje iš Lvovo kavinių bei restoranų, pasivaikščioti po miestą, savarankiškai aplankyti norimas pamatyti vietas, pasinerti į Kalėdinės mugės šurmulį ir tiesiog pasisemti šventinės nuotaikos iš svetingojo miesto dvasios. Centrinių gatvių langai šiuo metu tampa tam tikru lauko muziejumi. Kiekvienas iš jų yra Naujųjų Metų ar Kalėdų istorija, sukurta ypatingu išradingumu. O Kalėdų mugė Lvove trunka ilgiau nei mėnesį: prasideda gruodžio pradžioje ir baigiasi sausio viduryje. Mugėje "gyvenimas verda" nuo ryto iki vakaro. Čia galima įsigyti nacionalinių amatininkų dirbinių, įdomių suvenyrų ir tiesiog linksmai praleisti laiką.
Pasivaikščioje po šventinį miestą grįšime į viešbutį, Naujųjų metų sutiktuvėms pasiruošti. Galite pasirinkti pageidaujamą sutiktuvių būdą.
Naujų metų sutikimas Lvovo centrinėse gatvėse ir aikštėse, kur pilna šurmulio, gatvės muzikantų, miesto renginių ir šventiškai nusiteikusiu vietos gyventojų. Paskutinę metų dieną, gruodžio 31-ąją, Lvovo senamiestis ir aplinkiniai rajonai neabejotinai pavirs į didžiulę pasilinksminimų aikšte.
ARBA Šventinė Naujametinė vakarienė su programa viename iš Lvovo restoranų. Pasitikite Naujuosius 2020 - uosius šiltai, jaukiai ir su muzika! Būtina užsakyti iš anksto. Kaina nuo 45 eur asmeniui.
Nakvynė Lvove, 3*+ viešbutyje.

3 DIENA. Sausio 01 d. Trečiadienis.
Po pusryčių išvyksime iš Ukrainos. Kelionė per Lenkiną. Vėlai naktį grįžtame į 2020 - ųjų Lietuvą.

Nenumaldomai artėja Naujųjų Metų sutikimo šventė, kaip ir žadėjome atrinkome, mūsų akimis žiūrint, vieną patraukliausių variantų, tai Naujų Metų sutikimas Pravda Theatre!

Pasitikime Naujuosius Lvovo miesto širdyje!

Šventiniai alaus bokalai , vakarienė, gyva muzika, linksma kompanija štai kas vilioja išlydėti senuosius metus alaus namuose PRAVDA. 

Naujų Metų naktį Jums gros PRAVDA orkestras, vakarą ves vedėjas, fotografas įamžins Jūsų šventines akimirkas , galėsite ragauti pilstomą alų NERIBOTAI, bus daug linksmų žaidimų ir aišku DOVANŲ!

Programa:

21:00 – šventės pradžia.

21:45 – Cover Jam   pasirodymas

00:00 – 03:00 – Pravda-Orchestra  pasirodymas.

Naujametinis meniu 2 asmenims: 

2 užkandžiai pasirinktinai

2 salotos pasirinktinai

2 karšti patiekalai pasirinktinai

2 nealkoholiniai gėrimai pasirinktinai

1 putojančio vyno butelys

Kiti alkoholiniai gerimai už papildomą mokestį.

Įėjimo mokestis asmeniui: 1900 UAH  / ~ 70  eur  iki lapkričio 30d. Užsisakant savarankiškai

Įėjimo mokestis asmeniui: 2 100 UAH  / ~ 76 eur  iki gruodžio 31d. Užsisakant savarankiškai

 

Jei užsakote tiesiogiai patys restorane, užsakymo forma čia. 

 

Jei užsakote per mūsų agentūrą:

    • patvirtinimas ir apmokėjimas turi būti gautas el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.  iškarto darant kelionės užsakymą, nes tik tuomet rezervuojamas staliukas. Rezervuojant per mus pridedamas tarptautinis pavedimo mokestis 5 eur.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;
2 nakvynės su pusryčiais 3*+ viešbutyje;
Ekskursinė programa;
Kelionės vadovo paslaugos;
Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
Bilietai, gidai į mokamus objektus ~ 20 EUR 
Naujametinė vakarienė (nuo 55 eur)
Pietūs (5 eur)
Medicininių išlaidų draudimas;
Asmeninės išlaidos.
Privalomas LR piliečio pasas. Jų galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis nei 6 mėn. po kelionės pabaigos.
Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Konsultacija telefonu : +370 687 77944 arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.