c406ee0453782dc772acdb49cb1b8e9e.jpg
2d8aabe96abcc1f1af6c419b084a3dc5.jpg
Visos kelionės

Lenkija: Veličkos druskų kasyklos - Krokuva - Čenstachova (3d.)

Programa

2019.06.22 – 06.24 Išvykimas iš Biržų, Panevėžio ir Kauno be priemokos . Konsultacija : Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. , +37062318300

1 DIENA
Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Vyksime Krokuvos link. Vakare atvykstame į Veličką. Įsikūriame viešbutyje ir einame aplankyti Veličkos druskų kasyklą – vieną įdomiausių lankytinų vietų visos Europos mastu. Ekskursijos trasa veda per trijuose lygiuose išsidėsčiusius koridorius ir patalpas, iškastus nuo 64 iki 135 m gylyje. Viena iš gražiausių patalpų – gausiai išpuošta Palaimintosios Kingos koplyčia, kurioje kiekviena detalė išdrožinėta iš druskos. Pasivaikščiojimas požeminėmis galerijomis tikrai įspūdingas: ekskursijos trasos ilgis - apie 2,5 km, ji prasideda nusileidimu apie 400 laiptelių žemyn (atgal kilsite liftu). Lankoma kasyklos dalis – tai tik nedidelis požeminių koridorių labirinto, besitęsiančio apie 300 km per 9 lygius, fragmentas. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA
Pusryčiai.  Aplankote Vavelio kalvą, kurioje yra didingi rūmai – Lenkijos-Lietuvos valdovų rezidencija. Pamatote Vavelio katedrą su stebuklais garsėjančiu karaliaus Žygimanto varpu, Jogailos, jo žmonos Jadvygos, Žygimanto Augusto bei kitų karalių kapavietėmis . Ekskursija po Krokuvos senamiestį. Eisime Karališkuoju traktu, Kanonicza ir Grodzka gatvėmis iki pat Jogailos universiteto – seniausios aukštosios mokyklos Lenkijoje. Po to, keliausime į pagrindinę senamiesčio aikštę: apsilankysite Švč. Mergelės Marijos bažnyčioje, kurios didžiausia puošmena – Vito Stvošo išdrožinėtas nuostabus gotikinis altorius. Siūlome pasivaikščioti po Sukienicą – renesanso stiliaus prekybinę halę, kurioje gausu suvenyrų. Laisvas laikas Krokuvoje .Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA
Pusryčiai. Ryte išvykstame link namų, pakeliui aplankysime garsiausią Lenkijos piligrimystės centrą - Čenstachavos vienuolyną, garsėjantį stebuklingu "Juodosios madonos" paveikslu. Jasna Góra bazilikos koplyčioje saugomas minėtas paveikslas, tapęs ypatingo kulto objektu ir religinių kelionių tikslu. Šv. Mergelės Marijos ikona - Lenkijos šventoji relikvija ir tautos simbolis. Vienuolyne gausu vertingų meno kūrinių, kurių daugumą sudaro monarchų, etmonų ir paprastų žmonių dovanos, komplekse yra Riterių salė, Arsenalas, Jasna Góra 600-mečio jubiliejaus muziejus. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Į kainą įskaičiuota:

  • Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;
  • Kelionės vadovo - gido paslaugos;
  • 2 nakvynės su pusryčiais turistinės klasės viešbutyje;
  • Ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • 89 PLN Veličkos druskų kasykla
  • 18 PLN Vavelio katedra su vietiniu gidu
  • Auka – Chenstachovos vienuolynas
  • 20-30 PLN Pietūs Lenkijoje ( pakeliui į ir iš Krokuvos ), sustojimo metu.
  • Asmeninės išlaidos;
  • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos:

• Išvykimas iš Vilniaus ir Kauno

• Galimi mokami pervežimai iš Panevėžio , Šiaulių , Klaipėdos.

Konsultacija: el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. arba telefonu: +37061557036

Datos ir kainos

PERVEŽIMAI KELIONĖMS AUTOBUSU

Maršrutas

Kaina asm.
(į abi puses)

Panevėžys - Kaunas - Panevėžys

29 EUR

Šiauliai - Kaunas - Šiauliai

32 EUR

Kryžkalnis - Kaunas - Kryžkalnis

29 EUR

Klaipėda - Kaunas - Klaipėda

37 EUR

 
* Pervežimai organizuojami grupėms nuo keturių keliautojų.
* Pervežimai gali būti vykdomi autobusu, mikroautobusu arba lengvuoju automobiliu.
* Pervežimai iš Klaipėdos vykdomi tiesiogiai Klaipėda, Kryžkalnis - Kaunas, pervežimai iš Šiaulių gal būti vykdomi per Panevėžį.
* Pervežimai iš Alytaus* ir Marijampolės* kelionėms į Daniją, Švediją, Norvegiją, Suomiją, Latviją, Estiją, Rusiją vykdomi pagal atskirą užklausimą.
* Jei turistai vėluoja atvykti į nurodytą išvykimo vietą, autobuso vairuotojas turi teisę išvykti jų nelaukiant. Kelionių organizatorius „Eura Travel“ už dėl turistų kaltės nesuteiktas paslaugas atsakomybės neprisiima.
* Pervežimai gali būti organizuojami ir į vieną pusę.
* Patiksliname turistų paėmimą į šiaurės krypčių keliones: į Latviją, Estiją, Sankt Peterburgą, Skandinavijos šalis vykstama per Panevėžį arba Šiaulius. Išvykimo miestas pasirenkamas priklausomai nuo to, kuriame mieste pageidauja įlipti daugiau turistų.
* Iš kito miesto mokamas pervežimas vykdomas susirinkus ne mažesnei kaip 4 turistų grupei.